Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
PCWINMAX Νέα OEM H610 Μητρική Πίνακα LGA1700 Υποστηρίζει 14η/13η/12η Γενιά Intel Core Processors MATX
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Νέο H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Μητρική Πίνακα Πληροφορικής Παιχνιδιών για 2η / 3η Γενιά I3 I5 I7 Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| λιμάνια: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Αποστέλλεται σε 5 ημέρες μετά την πληρ |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX B650 Socket AM5 Διπλό κανάλι DDR5 Παιχνιδιακή Μητρική Πίνακα Micro ATX για επεξεργαστές R7 R8 R9
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Μητρική Πίνακα AM5 DDR5 Μητρική Πίνακα για επεξεργαστές σειράς Ry 9000/8000/7000
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX Νέο H410 LGA 1200 DDR4 Δύο κανάλια μνήμης 64GB χωρητικότητα H410 Chipset Motherboard Υποστήριξη OEM ODM
| λιμάνια: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Combo Set & Bulk Price G31 LGA775 Motherboard με Xeon E5 CPU Micro ATX DDR2 Max 4GB Stable Office PC Combo έτοιμο για χρήση, OEM Wholesale
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 4 GB |
PCWINMAX OEM H310 mATX Μητρική Πίνακα Τροφοδοσία, LGA1151 DDR4 με M.2, Έτοιμη για αποστολή για Επιχειρηματικό επιτραπέζιο υπολογιστή & Office PC
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX OEM G31 MATX LGA775 Διπλή υποδοχή DDR2 Max 4GB Πρωτότυπη μητρική πλακέτα G31 Chipset Desktop για χονδρική πώληση
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 4 GB |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Σχηματισμός: | Micro-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Μητρική πλακέτα για Core 8ης 9ης Γενιάς CPU Micro ATX DDR4 Motherboard
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |

