Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
PCWINMAX Νέα Κάρτα Γραφικών GTX 1650M 4GB GDDR5 128Bit PCI-E 3.0 HD DP Έξοδος GPU για Χονδρική Προσαρμοσμένη
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1605MHz |
| Τύπος ψυγείου: | Ανεμιστήρας |
PCWINMAX RTX 3050M Λάπτοπ ΓΚΠ - 8GB GDDR6 128 Bit με κάρτα βίντεο HD Display Port
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1500MHz |
PCWINMAX Εταιρική έξοδος Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 κάρτα γραφικών RTX3050M Καρτέλα κινητής βίντεο με έξοδο HD DP
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1500MHz |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX GeForce GTX 1650M 128-bit Laptop GTX1650 Mobile 4GB VRAM GDDR5 Μνήμη για Rig Desktops
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1605MHz |
| Τύπος ψύκτη: | ΦΑΝ |
Nvidia GTX 1050 2 GB MXM κάρτα γραφικών 5400 MHz PCI Express 2.0 X16
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
OEM nVIDIA GTX1050 2GB 128bit MXM κάρτα γραφικών GDDR5 HD
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
GTX1050 2GB DDR5 MXM Κάρτα γραφικών GP107 5400MHz 128 Bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
1

