Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
PCWINMAX Νέα GT 210 1GB 64bit GDDR3 χαμηλού προφίλ Single Fan HD VGA DVI Ports Desktop Graphics Card Αρχική PCI Express 2.0x16 GPU
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1GB |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX GTX 1050 2GB GDDR5 128Bit Low Profile Dual Fan PCI-E 3.0 HD DP DVI Ports για επιτραπέζιο υπολογιστή
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1290MHz |
Radeon RX 470 4GB 128bit Multi Display Κάρτα βίντεο 6pin 1216MHz
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 800 MHz |
Κάρτα βίντεο 4NS Multi Display RX 570 4 GB 128 bit 1710 Mhz για επιτραπέζιο σταθμό εργασίας
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1710 Mhz |
PCWINMAX Original GT 705 2GB GDDR3 64-bit Κάρτα Γραφικών Low Profile VGA+DVI+HD Τριών Θυρών για Γραφείο/Οικιακό Επιτραπέζιο Υπολογιστή OEM/ODM Χονδρική
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX OEM Νέα κάρτα γραφικών Radeon RX 580 2048SP 8G GDDR5 256Bit PC κάρτα βίντεο παιχνιδιών με 1 * HD + 3 * DP έξοδο για χονδρικό εμπόριο
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | Amd |
PCWINMAX Νέα Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP Αρχική κάρτα γραφικών γραφείου VGA HD DVI για την εργασία
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 4GB GDDR5 128Bit 1020MHz Τραπεζική κάρτα γραφικών GTX750
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan Gaming GPU
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, φορητός υπολογιστής, επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1410 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT κάρτα γραφικών 8GB GDDR6 256 bit Gaming HD DisplayPort Interface GPU 2K 4K κάρτα παιχνιδιών
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 x16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1755/1905MHz |

