Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ computer graphic cards ] αγώνας 470 προϊόντα.
PCWINMAX Geforce GT 710 1GB DDR3 64Bit κάρτα γραφικών βίντεο VGA HD θύρες entry level GPU για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
Πίνακα γραφικών Quadro T1000 Professional 8GB DDR6 έως 160GB/S Καρτέλα βίντεο χαμηλού προφίλ με έξοδο 4 x Mini DP
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/P |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 κομμάτια 15 ημέρες |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB DDR3 128Bit Single Fan Low Profile Graphics Card GPU με έξοδο DVI HD VGA
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 750 PCIe x16 4GB DDR5 128Bit 512SP κάρτα γραφικών με DP HD DVI έξοδο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Νέα κάρτα γραφικών RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit GPU PCIE 3.0 κάρτα βίντεο παιχνιδιών με θύρες HD/DP/DVI
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| κατασκευαστής chipset: | ΔΕΠ |
Κάρτα γραφικών επιτραπέζιου υπολογιστή Nvidia GTX 960 2 GB GDDR5 4096x2160 128 bit 1178 MHz
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1178 / 1241MHz |
Κάρτα γραφικών R7 240 2 GB DDR5 Multi Display VGA DVI ATI 730 MHz 780 MHz
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 730 / 780MHz |
Κάρτα γραφικών AMD Radeon Mining RX 6800XT 256bit 16gb NON LHR 512GB/S
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 2015 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 τηλεοπτική κάρτα γραφικών GPU τυχερού παιχνιδιού PC υπολογιστών 4GB GDDR5 ITX εκατονεικοσαοκτάμπιτη
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1183Mhz |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX Radeon RX 580 2048SP 8 GB GDDR5 256 bit κάρτα βίντεο Radeon για επιτραπέζιο υπολογιστή Gaming Gpu
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |

