Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ desktop solid state drive ] αγώνας 171 προϊόντα.
3D Gaming Placa De Video GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1124 MHZ |
Gaming Placa De Video GTX 1660/1660 Super 6gb GDDR6 8 Pins Πολύχρωμο
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1830 MHZ |
Κάρτες γραφικών 12 nm Gaming GTX 1650 4 GB DDR6 128 bit HD DP Mini 1380 MHZ
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
Χονδρική κάρτα γραφικών RX 550 RX550 4G 128 bit GDDR5 mini ανεμιστήρας
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1183Mhz |
Κάρτα βίντεο GPU Rx 570 4GB DDR5 256bit High Hashrate 30mh/S Hy AMD
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1183Mhz |
Κάρτα γραφικών PCI Express 2.0 X16 Mining GTX 760 2 GB 3 GB 192 bit DirectX 12
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1046 MHz |
Κάρτα γραφικών για εξόρυξη RX 570 8 GB AMD GDDR5 256 Bit 4800MHZ 7000MHZ
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1710 Mhz |
Κάρτα γραφικών AMD Radeon RX6600M 8 GB 128 bit Mining GDDR6 2900 Mhz
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 2900 MHZ |
Κάρτα γραφικών AMD Radeon RX6600M Gaming GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 2250 MHz |
Μητρική πλακέτα CE FCC ITX Intel H510 Chipset LGA 1200 64 GB Χωρητικότητα Mini ITX DDR4
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |

