Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ intel itx motherboard ] αγώνας 30 προϊόντα.
Μητρική Intel ITX HM65 INTEL Ενσωματωμένη 2x1,5V DDR3 DIMM 32 GB
| λιμάνια: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Industrial H610 Mini-ITX Motherboard LGA 1700, DDR4 για Intel 12η/13η γενιά CPU, LAN, VGA & HD θύρες, για αυτοματοποίηση εργοστασίου & ψηφιακή σήμανση
| Σίκαλο: | Intel H610 |
|---|---|
| Σχηματισμός: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64 GB |
PCWINMAX Νέα H510 LGA1200 Μίνι Μητρική Πίνακα ITX Διπλό Διάδρομο DDR4 VGA+HD Έκδοση Βιομηχανική Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
Μητρική πλακέτα CE FCC ITX Intel H510 Chipset LGA 1200 64 GB Χωρητικότητα Mini ITX DDR4
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
Μητρική πλακέτα H310 ITX Χωρητικότητα Ram 32 GB 3333 MHZ 2 DDR4 DIMM
| Λιμένες: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Τράπεζα Μνήμης: | 2 DDR4 DIMM |
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
PCWINMAX Mini ITX Μητρική Κάρτα H81 LGA1150 Υποστήριξη DDR3 Έως 16GB 1600Mhz Μνήμη Core i3 i5 i7 4ης γενιάς Xeon E3 V3 Επεξεργαστές
| λιμάνια: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
Mini ITX Motherboard HM65 Socket PGA989 SATA 2.0 DDR3 1600MHZ 1333MHZ 1066MHZ
| λιμάνια: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |
16GB Intel Motherboard A77 Socket AM3+ DDR3 Micro ATX
| λιμάνια: | PCI Express X1, PCI Express X16, USB 2,0, USB 3,0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |
ATX ITX Motherboard H110 H110M Υποστήριξη I7 Processor 32GB Socket 1151
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
ATX H110 ITX Μητρική Πίνακα Socket LGA1151 2x1.35V Δύο κανάλια DDR4 32G Μητρική Πίνακα παιχνιδιών
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |

