Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ mini itx motherboard ] αγώνας 36 προϊόντα.
PCWINMAX Industrial H610 Mini-ITX Motherboard LGA 1700, DDR4 για Intel 12η/13η γενιά CPU, LAN, VGA & HD θύρες, για αυτοματοποίηση εργοστασίου & ψηφιακή σήμανση
| Σίκαλο: | Intel H610 |
|---|---|
| Σχηματισμός: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64 GB |
PCWINMAX Νέα H510 LGA1200 Μίνι Μητρική Πίνακα ITX Διπλό Διάδρομο DDR4 VGA+HD Έκδοση Βιομηχανική Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
PCWINMAX Mini ITX Μητρική Κάρτα H81 LGA1150 Υποστήριξη DDR3 Έως 16GB 1600Mhz Μνήμη Core i3 i5 i7 4ης γενιάς Xeon E3 V3 Επεξεργαστές
| λιμάνια: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
Mini ITX Motherboard HM65 Socket PGA989 SATA 2.0 DDR3 1600MHZ 1333MHZ 1066MHZ
| λιμάνια: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |
PCWINMAX OEM H610 Mini ITX LGA 1700 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών Υποστήριξη DDR4 10TH 11TH PCIe 4 SATA 6gb/s Κεντρική Πίνακα επιφάνειας εργασίας
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη OEM ODM
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |
PCWINMAX Νέα Μίνι ITX H510 LGA1200 Μητρική Πίνακα Διπλού Διάδρομου DDR4 VGA+HD Υποστήριξη εξόδου OEM ODM
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Original Gaming Motherboard για CPU 4ης και 5ης γενιάς
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Μητρική Πίνακα Βιομηχανική Συμπληρωματική Μητρική Πίνακα
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |
PCWINMAX H610 Mini ITX LGA 1700 Βιομηχανική Μητρική Πίνακα DDR4 Υποστηρίζει 12η Γενιά Core Processors
| Chipset: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |

