Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
PCWINMAX G31 Set Motherboard LGA775 με Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2GB RAM x 2 Desktop Motherboard Combo
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
PCWINMAX A780+ Μητρική Πίνακα Υπολογιστή LGA940 για AM2 AM2+ AM3 ATX Διπλό Κανάλι DDR3 Μητρική Πίνακα Υπολογιστή
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
Συσκευή μητρικής πλακέτας PCWINMAX HM77 με DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Combo
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πληροφορίες |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PCWINMAX Mini ITX H510 LGA1200 Υποστήριξη 11ης/10ης γενιάς I3 I5 I7 CPU Διπλό κανάλι DDR4 VGA+HD έξοδος Βιομηχανική κύρια πλακέτα
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
PCWINMAX Αρχική H510 Pro LGA 1200 10η/11η γενιά Micro-ATX DDR4 Single M.2 Παιχνιδιακή Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
LGA 1700 Socket H610 Μητρική Πίνακα DDR4 Υποστήριξη 12ης Γενιάς Core με M.2 Slots
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX HM55 DDR3 Ηλεκτρονική Μητρική Πίνακα PGA988 Επιτραπέζιος Ηλεκτρονικός Υπολογιστής Micro ATX Υποστήριξη OEM ODM
| Λιμένες: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τσιπσέτ: | Intel hm55 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PCWINMAX B760 LGA1700 13th & 12th Gen Dual M.2 Motherboard DDR5 B760M B760 Motherboard
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Σχήμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX B760 LGA1700 Δύο M.2 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών DDR5 Micro ATX Μητρική Πίνακα Για PC Dekstop
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Παιχνιδιακή Μητρική Πίνακα 4 X DDR3 Σλοτ Υποστήριξη 4ης Γενιάς Intel Core I7 I5 I3
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-ε 3,0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |

