Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ pc desktop motherboard ] αγώνας 271 προϊόντα.
PCWINAMX Νέα GeForce GT 730K 2GB DDR5 64 Bit 384SP VGA+HD+DVI Έκδοση Χαμηλού Προφίλ Γραφικές κάρτες
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX OEM GeForce GTX 1060 5GB GDDR5 160bit κάρτα γραφικών παιχνιδιών Δύο ανεμιστήρες με κάρτα βίντεο HD DP DVI
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 4GB DDR3 64 Bit GK208 192SP HD DVI VGA θύρες Χαμηλή κάρτα γραφικών
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 4GB κάρτα γραφικών DDR5 128Bit DP HD DVI έξοδος PCIe x16 κάρτα γραφικών
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 28nm GK107 384SP HD VGA DVI Port Χαμηλό προφίλ Υποστήριξη κάρτας γραφικών OEM ODM
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit HD DP DVI Υποστήριξη εξόδου DirectX 12 VR Ready OC Graphics Card
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz/1590 MHz |
Gaming GeForce GT 1030 4GB DDR4 64-bit HD DVI Υποστήριξη εξόδου DirectX 12 Low Profile GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX GEFORCE GT 1030 4GB GDDR4 64-Bit Κάρτα Γραφικών GPU PCIe 3.0 DirectX 12 DVI HD SFF Low Profile GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX OEM RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 Graphics Card Gaming GPU με HD/DP/DVI θύρες
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | Amd |
ITX Mainboard H81 LGA1150 Υποστήριξη Μνήμης 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |

