Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU με κάρτα γραφικών HD DP DVI για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit HD DP DVI Υποστήριξη εξόδου DirectX 12 VR Ready OC Graphics Card
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Desktop Graphics Card Gaming GPU με υποστήριξη HD DP DVI Output OEM ODM
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Νέα κάρτα γραφικών RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit GPU PCIE 3.0 κάρτα βίντεο παιχνιδιών με θύρες HD/DP/DVI
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| κατασκευαστής chipset: | ΔΕΠ |
Κάρτα βίντεο παιχνιδιών NVIDIA GT730 GT730K 1G 2G 128 bit GDDR3 HD DVI VGA
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποτελέσματα: | VGA |
12nm NVIDIA Graphic Card RTX2060 Super 8gb 256bit I O Διασύνδεση HD DVI DP
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1777 MHZ |
Κάρτες καρτών γραφικών PC 3060 Gpu τυχερού παιχνιδιού 8GB MSI RTX 3060ti GeForce RTX 3060Ti 8G
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1320 MHz |
PCWINMAX RX 5500 8 GB GDDR6 128 bit Gaming Radeon κάρτα γραφικών 2 * DP + 1 * HDM1
| Σειρά καρτών γραφικών: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνων καρτών γραφικών: | 1845 MHZ |
| Ρολόι μνήμης (MHZ): | 14000 MHZ |
Χρωματιστή κάρτα γραφικών Geforce GT 730K 2GB DDR3 64 Bit Κατώτατο προφίλ κάρτα VGA
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX OEM RTX 3060 Ti Graphics Card LHR 8GB GDDR6 256 Bit Διπλός ανεμιστήρας
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz |

