Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
Κάρτα γραφικών PCWINMAX Radeon RX 580 2048SP 8 GB GDDR5 256 bit κάρτα βίντεο Radeon για επιτραπέζιο υπολογιστή Gaming Gpu
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX RTX2060 κάρτες γραφικών εξόρυξης 6GB 192 Bit GDDR6 διπλός ανεμιστήρας 8 πιν για PC
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | nVIDIA |
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT κάρτα γραφικών 8GB GDDR6 128bit HD 2XDP PCI Express 4.0X8 διπλός ανεμιστήρας
| Σειρά καρτών γραφικών: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνων καρτών γραφικών: | 1845 MHZ |
| Ρολόι μνήμης (MHZ): | 14000 MHZ |
PCWINMAX RTX 2060 12GB 192BIT Boost Clock 1650 MHz GDDR6 Διπλή κάρτα γραφικών DP DVI HD
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Τύπος ψύκτη: | Φανατικός |
PCWINMAX GT 1030 2GB GDDR5 ATX κάρτα γραφικών 64Bit Single Fan HD DVI κάρτα βίντεο επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX GT 210 512MB 64bit GDDR3 κάρτα γραφικών Low Prof Fan Desktop κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA |
PCWINMAX GT 705 2GB 64Bit GDDR3 Χαμηλού προφίλ Single Fan VGA DVI HD Port GPU κάρτα γραφικών για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA |
PCWINMAX GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI Port Πολλαπλή οθόνη PCIe3.0 * 16 Αρχική κάρτα γραφικών GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti Graphics Card 4GB DDR5 128 Bit Δύο ανεμιστήρες 650MHz 1800MHz Συχνότητα 1050Ti Πίνακας γραφικών GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64Bit Υποστήριξη DirectX 12 DVI/HD Single Fan Low Profile GT1030 κάρτα γραφικών
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |

