Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit PCI-E Gaming GPU κάρτα γραφικών για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB 128Bit κάρτες γραφικών GDDR5 γραφική κάρτα GPU GTX750 κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 12GB 192BIT GDDR6 GPU Graphics Card Διπλός ανεμιστήρας για επιφάνεια εργασίας παιχνιδιών
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Τύπος ψύκτη: | Φανατικός |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR5 κάρτα γραφικών 128Bit 1250MHZ PCI Express 2.0 για πρωτότυπη γραφιστική επεξεργασία
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti 4GB Χαμηλή κάρτα βίντεο GDDR5 128bIT HD DP DVI θύρες κάρτα γραφικών
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI έξοδος κάρτα γραφικών για επιφάνεια εργασίας PCI-E
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1183Mhz |
Κάρτα βίντεο παιχνιδιών GPU GTX750TI 2 GB 128 bit GDDR5 ανεμιστήρας ψύξης για επιτραπέζιους υπολογιστές
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1020MHz |
PCWINMAX Δύο ανεμιστήρες Geforce RTX 2060 κάρτα γραφικών 12GB 192BIT GDDR6 PCIe 3.0 κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Τύπος ψύκτη: | Φανατικός |
PCWINMAX GT 1030 2GB GDDR5 ATX κάρτα γραφικών - 64Bit Single Fan Design HD DVI έξοδος για βίντεο επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750TI 4GB VGA DVI HD Single Fan Παιχνίδια Γραφική κάρτα επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |

