Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 632 προϊόντα.
GPU για εξόρυξη RTX A4000 Nvidia κάρτα γραφικών 6 GB 12 GB Gaming Gddr3
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1110 MHZ |
Κάρτες γραφικών υπολογιστών GTX1050 2GB DDR5 128bit Double Fans PCI Express 3.0 X16
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1290MHz |
Διπλοί ανεμιστήρες 12Pin 220W HDM1/DP καρτών RTX 3060ti 8GB PCWINMAX RTX γραφικοί για τον υπολογιστή γραφείου
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1410 MHz |
Κάρτα γραφικών GTX 1660 SUPER Mining Hynix 1710Mhz 120W HMDI DVI DP
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1710 Mhz |
Κάρτα γραφικών 8 νανόμετρα RTX 3060ti 8 GB Mining Non LHR 15000 MHz
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1320 MHz |
12nm NVIDIA Graphic Card RTX2060 Super 8gb 256bit I O Διασύνδεση HD DVI DP
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1777 MHZ |
Γραφική κάρτα GTX1050 2GB DDR5 ανεμιστήρων GPU LP μικρής ακτινοβολίας διπλή εκατονεικοσαοκτάμπιτη
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1124 MHZ |
Κάρτες καρτών γραφικών PC 3060 Gpu τυχερού παιχνιδιού 8GB MSI RTX 3060ti GeForce RTX 3060Ti 8G
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1320 MHz |
Κάρτα γραφικών 8GB GDDR6 εκατονεικοσαοκτάμπιτο Radeon RX 5500 PCWINMAX RX5500XT τηλεοπτική κάρτα τυχερού παιχνιδιού XT για τον υπολογιστή γραφείου
| Graphics Card Series: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Graphics Card Core Clock: | 1845 MHz |
| Memory Clock(Mhz): | 14000 MHz |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX GeForce RTX 3050 Gaming - Βελτιωμένη τεχνολογία ψύξης, σχεδιασμός διπλού ανεμιστήρα 8 GB μνήμης GDDR6
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 4.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1755MHz |

