Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
GT 1030 2 GB DDR5 Multi Display Κάρτα γραφικών 64 Bit 1227 MHz 1468 MHz
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1227/1468MHz |
Κάρτα γραφικών Mining 8nm GTX 3060 12gb 14000MHz Διπλοί ανεμιστήρες για σταθμό εργασίας
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1777 MHZ |
Τηλεοπτική κάρτα GTX 1050TI 4g Ddr5, κάρτα γραφικών GTX 1050ti για τη μηχανή
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1124 MHz |
Γραφική κάρτα 6gb 8gb 12gb NVIDIA ή εμπορικό σήμα RTX3060 RTX3070 RTX3080 GPU
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1594 MHz |
512MB 64bit GDDR3 GT 210 κάρτα γραφικών κάρτα βίντεο χαμηλού προφίλ ενιαίο ανεμιστήρα VGA διεπαφή
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| εκροές: | VGA |
PCWINMAX Δύο ανεμιστήρες Geforce RTX 2060 κάρτα γραφικών 12GB 192BIT GDDR6 PCIe 3.0 κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Τύπος ψύκτη: | Φανατικός |
PCWINMAX Radeon RX 5500 κάρτα γραφικών 8GB DDR6 128 Bit κάρτα βίντεο
| Σειρά καρτών γραφικών: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνων καρτών γραφικών: | 1845 MHZ |
| Ρολόι μνήμης (MHZ): | 14000 MHZ |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 Παιχνιδιακή γραφική κάρτα PCIe 3.0 Αρχική RX560 ChipsetGPU
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1216 MHZ |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB DDR5 128 Bit Full Size GK108 VGA+HD+DVI Διασύνδεση Δύο ανεμιστήρες Παιχνιδιακές κάρτες γραφικών
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce GT 1030 4GB GDRR4 64Bit Υποστήριξη DirectX 12 DVI/HD Single Fan Low Profile GT1030 κάρτα γραφικών
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |

