Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX GeForce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit HD DP DVI Υποστήριξη εξόδου DirectX 12 VR Ready OC Graphics Card
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 550 2GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI έξοδος κάρτα γραφικών για επιφάνεια εργασίας PCI-E
| Application: | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Desktop Graphics Card Gaming GPU με υποστήριξη HD DP DVI Output OEM ODM
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Χαμηλή κάρτα γραφικών για υπολογιστή 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 2.0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Κάρτα Γραφικών για Gaming Desktop Low Profile Single Fan με Έξοδο VGA DVI HD
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Νέα GeForce RTX 3060 OEM ODM Εταιρική πώληση χονδρικής 12GB GDDR6 192 Bit PCIE 4.0 Δύο κάρτες γραφικών με έξοδο HD / DP
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1777 MHZ |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX Geforce GT 705 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Έξοδος Low Profile για OEM Bulk Wholesale
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA, HD, DVI |
PCWINMAX Radeon RX 590 8GB κάρτα γραφικών 2304sp GDDR5 256Bit Pci Express 3.0 με HD/DP/DVI θύρες διπλές κάρτες βίντεο ανεμιστήρα
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | Amd |
break
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 860 MHZ |
Κάρτα γραφικών AMD Radeon RX6600M Gaming GDDR5 4GB 64BIT DP HD
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 2250 MHz |

