Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
PCWINMAX Νέο H410 LGA 1200 DDR4 Δύο κανάλια μνήμης 64GB χωρητικότητα H410 Chipset Motherboard Υποστήριξη OEM ODM
| λιμάνια: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bit Υποστήριξη DirectX 12 Διπλός ανεμιστήρας DVI DP HD Έξοδος Αρχική GTX1060 γραφιστική GPU
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
Μητρική πλακέτα CE FCC ITX Intel H510 Chipset LGA 1200 64 GB Χωρητικότητα Mini ITX DDR4
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
Intel Desktop Mainboard B85 Socket 1150 2*DDR3 MAX to 16GB 1333 1600 Memory
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
16GB Intel Motherboard A77 Socket AM3+ DDR3 Micro ATX
| λιμάνια: | PCI Express X1, PCI Express X16, USB 2,0, USB 3,0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |
1066MHz 1333MHz 1600MHz Gaming Motherboard AMD A77 for AM3+ Processor DDR3
| λιμάνια: | PCI Express X1, PCI Express X16, USB 2,0, USB 3,0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Σταθμός εργασίας |
GeForce RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, φορητό υπολογιστή, επιφάνεια εργασίας |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1665MHz |
PCWINMAX AM4 B450 GDDR4 Desktop Micro ATX Μητρική Πίνακα B450 Chipset Πίνακα παιχνιδιών
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX Mini ITX H310 DDR4 LGA 1151 Αρχικό chipset Υποστήριξη 8ης 9ης γενιάς CPU PCI-E x 16 Slot Μίνι PC Motherboard
| Λιμένες: | wifi, SATA, VGA, USB 2.0, Ethernet, M.2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
PCWINMAX HM65 Βιομηχανική Μητρική Πίνακα LGA988 DDR3 Momory Slot 8G Βιομηχανική Μίνι ITX Πίνακα για Intel 2 3rd
| Λιμένες: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |

