Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX B75 LGA 1155 Micro ATX Πίνακα μητρικής PC παιχνιδιών με θύρα DDR3 M.2 USB 3.0
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, USB 2,0, PS2, USB 2,0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Ηλεκτρονική Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, που στέλνεται σε 5 ημέρες μετά από τη |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX H110 Διπλό κανάλι DDR4 32GB LGA 1151 Micro ATX Παιχνίδια Μητρική Πίνακα για επιφάνεια εργασίας
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX LGA1155 Μητρική Πίνακα H61 Micro ATX DDR3 Μητρική Πίνακα για 2η 3η Γενιά Core i7 i5 i3
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX HM55 PGA988 Micro ATX DDR3 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 8GB Μνήμη i3 i5 i7 Μητρική Πίνακα
| Ports: | DVI, PCI-Express X1, PCI-Express X16, SATA, USB 2.0,VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Maximum Ram Capacity: | 8 GB |
PCWINMAX B75 LGA1155 Micro ATX Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 3ης/2ης Γενιάς Core i3/i5/i7 CPU DDR3 Διπλό Διάδρομο SATA 3.0 USB 3.0 Σταθερή Μητρική Πίνακα OEM για Επιχειρηματικούς/Επιχειρηματικούς υπολογιστές
| λιμάνια: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX Νέο H410 LGA 1200 DDR4 Δύο κανάλια μνήμης 64GB χωρητικότητα H410 Chipset Motherboard Υποστήριξη OEM ODM
| λιμάνια: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 6GB GDRR5 192-bit Υποστήριξη DirectX 12 Διπλός ανεμιστήρας DVI DP HD Έξοδος Αρχική GTX1060 γραφιστική GPU
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
Μητρική πλακέτα CE FCC ITX Intel H510 Chipset LGA 1200 64 GB Χωρητικότητα Mini ITX DDR4
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
Intel Desktop Mainboard B85 Socket 1150 2*DDR3 MAX to 16GB 1333 1600 Memory
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |

