Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
PCWINMAX GeForce RTX 2060 Super 8GB GDDR6 256-bit Κάρτα Γραφικών Gaming, Διπλό Ανεμιστήρα Ray Tracing GPU για Gaming PC 1440P, Χονδρική
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, φορητό υπολογιστή, επιφάνεια εργασίας |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1777MHz |
PCWINMAX Original GeForce GT 610 2GB DDR3 64bit Χαμηλή κάρτα γραφικών VGA έξοδος Δεν απαιτείται ηλεκτρική ενέργεια PCIe Πολυμετρική οθόνη για επαγγελματικό επιτραπέζιο και γραφείο PC OEM / ODM χύδης
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX Κάρτα Γραφικών Low Profile GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit, για SFF Workstation, Light AI & Δημιουργία Περιεχομένου, Υποστήριξη OEM/ODM
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX GTX 1060 3GB 5GB 6GB 192bit Gaming 1556 / 1797MHz
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-Bit HD/DP/DVI 1680MHz Δύο ανεμιστήρες 1680MHz κάρτα γραφικών παιχνιδιών
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | nvidia |
PCWINMAX Νέα Κάρτα Γραφικών GTX 1650M 4GB GDDR5 128Bit PCI-E 3.0 HD DP Έξοδος GPU για Χονδρική Προσαρμοσμένη
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1605MHz |
| Τύπος ψυγείου: | Ανεμιστήρας |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M 4GB 128-bit GDDR5 Mobile GPU - 4GB VRAM, Μνήμη GDDR5 για Rig & Desktops
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1605MHz |
| Πιό δροσερός τύπος: | Ανεμιστήρας |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 Ti LHR 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan HD/DP Αρχική κάρτα γραφικών GPU
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz |
Gaming GeForce GT 1030 4GB DDR4 64-bit HD DVI Υποστήριξη εξόδου DirectX 12 Low Profile GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
Κάρτα Geforce GT 705 GT710 GT 730 VGA 1 GB Επιτραπέζιος Δίαυλος μνήμης 64 bit PCI Express 2.0 X16
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποτελέσματα: | VGA |

