Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
Gtx 650 750 760 960 τηλεοπτικό VGA 192BIT GTX760 καρτών Gddr5 Dvi 2g 4g 6g Gddr4
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1046 MHz |
PCWINMAX RTX 3050M Laptop Desktop GPU - 8GB GDDR6 128 Bit με Κάρτα βίντεο θύρας οθόνης HD
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1500MHz |
PCWINMAX Συμπαγής RTX 3050 6GB GDDR6 96-bit Gaming GPU, Σχεδιασμός χαμηλού προφίλ για Gaming 1080P σε επιτραπέζιους υπολογιστές μικρού μεγέθους
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Χαμηλό προφίλ κάρτα VGA για υπολογιστή
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA |
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Low Prof Single Fan HD VGA Desktop Βιντεοκάρτα Αρχική GPU PCI Express 2.0x16
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
OEM GT 710 κάρτα βίντεο GDDR3 2GB 64-bit, χαμηλή ισχύς και δεν απαιτείται εξωτερική ισχύς, ιδανική για επιχειρηματική επιφάνεια εργασίας και αναβάθμιση παλαιού υπολογιστή, υποστήριξη χονδρικής παραγγελίας
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
Υπολογιστής GPU gtx 1650 4gb η εκατονεικοσαοκτάμπιτη OC με την έξοχη κάρτα τυχερού παιχνιδιού 4g DDR5 DDR6
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
PCWINMAX Original GT 705 2GB GDDR3 64-bit Κάρτα Γραφικών Low Profile VGA+DVI+HD Τριών Θυρών για Γραφείο/Οικιακό Επιτραπέζιο Υπολογιστή OEM/ODM Χονδρική
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX RTX 3050M Λάπτοπ ΓΚΠ - 8GB GDDR6 128 Bit με κάρτα βίντεο HD Display Port
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1500MHz |
GTX750TI GTX760 GTX950 GTX960 2GB 4GB GTX 1050TI GTX 1060 3GB 5GB 6GB DDR5 Placa De Video
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1290~1734mhz |

