Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
X99 Gaming Motherboard Kit CPU RAM Xeon X99 DDR4 Memory 8gb Xeon E E5 2620
| λιμάνια: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Intel |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
X79 Express Chipset Gaming Mainboard Kit Xeon X79+DDR3 RAM 4GB 8GB+E5 CPU
| Λιμένες: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Intel |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
Μνήμη RAM φορητού υπολογιστή RoHS FCC DDR3 2gb 4gb 8gb 1600mhz 1333mhz PC3L-12800
| Εφαρμογή: | Lap-top |
|---|---|
| Τύπος: | DDR3 |
| Συχνότητα: | 1600mhz 1333mhz |
Laptop Notebook RAM DDR4 8G 2400MHZ SODIMM 1,2V Τάση
| Εφαρμογή: | Lap-top |
|---|---|
| Τύπος: | DDR4 8gb 2400mhz |
| Συχνότητα: | 2400MHZ |
Μνήμη RAM φορητού υπολογιστή OEM ODM DDR4 16 GB 2400 MHZ 2666 MHZ 3200 MHZ
| Εφαρμογή: | Lap-top |
|---|---|
| Τύπος: | RAM DDR4 16GB |
| Συχνότητα: | 2400MHZ 2666MHZ 3200MHZ |
Υποστήριξη Notebook RAM DDR3 OEM 2gb 4gb 8gb 1066MHZ 1333MHZ 1600MHZ Μνήμη
| Εφαρμογή: | Lap-top |
|---|---|
| Τύπος: | DDR3 |
| Συχνότητα: | 1600mhz 1333mhz |
Μνήμη RAM φορητού υπολογιστή ETT Original Chips DDR3 2GB 4GB 8GB 1066MHZ 1333MHZ 1600MHZ
| Εφαρμογή: | Lap-top |
|---|---|
| Τύπος: | RAM DDR3 16GB |
| Συχνότητα: | 1066MHZ 1333MHZ 1600MHZ |
Μητρική επιτραπέζια κάρτα υπολογιστή LGA 2011 X79 Υποστήριξη 4*DDR3 Ram Gaming Board 64 GB
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
OEM ODM Laptop RAM DDR2 667MHZ 800MHZ 2GB DIMM Μνήμη μη ECC
| Εφαρμογή: | Lap-top |
|---|---|
| Τύπος: | DDR2 RAM |
| Συχνότητα: | 667MHZ 800MHZ |
DDR2 DDR3 DDR4 Μνήμη RAM φορητού υπολογιστή 1333MHZ 1600MHZ 2400MHZ 2666MHZ
| Εφαρμογή: | Lap-top |
|---|---|
| Τύπος: | DDR4 |
| Συχνότητα: | 2400/2666MHZ |

