Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
ATX ITX Motherboard H110 H110M Υποστήριξη I7 Processor 32GB Socket 1151
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
H 61 Mining Motherboard Socket LGA 1155 DDR3 I3 I5 I7 800MHz 1066MHz 1333MHz
| λιμάνια: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, που στέλνεται σε 5 ημέρες μετά από τη |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Παιχνιδιακή Μητρική Πίνακα 4 X DDR3 Σλοτ Υποστήριξη 4ης Γενιάς Intel Core I7 I5 I3
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-ε 3,0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX OEM H610 Mini ITX LGA 1700 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών Υποστήριξη DDR4 10TH 11TH PCIe 4 SATA 6gb/s Κεντρική Πίνακα επιφάνειας εργασίας
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |
PCWINMAX G31 Set Motherboard LGA775 με Fan Procrssor E5 CPU DDR2 2GB RAM x 2 Desktop Motherboard Combo
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
PCWINMAX G41 Set Motherboard LGA775 με Fan Procrssor E5 CPU DDR3 4GB RAM Desktop Motherboard Kit
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
PCWINMAX H510-VH Plus DDR4 LGA 1200 mATX M.2 Αρχική κυριότερη πλακέτα H510
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Ports Desktop Micro ATX Motherboard Υποστήριξη 11η 10η γενιά
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος mATX Μητρική πλακέτα για R5 3η 2η 1η γενιά Prprocessors
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |

