Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
Gigabyte H81M DS2 LGA 1150 Intel μητρική πλακέτα υπολογιστή 16 GB SATA SATA III SATA II
| λιμάνια: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, PCI Express X4, USB 2,0, λιμένας επίδειξης, Etherne |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
ATX H110 ITX Μητρική Πίνακα Socket LGA1151 2x1.35V Δύο κανάλια DDR4 32G Μητρική Πίνακα παιχνιδιών
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
V3 / V4 LGA 2011 συνδυασμός E5 2678 εξαρτήσεων μνήμης ΚΜΕ μητρικών καρτών X99
| Λιμένες: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Intel |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 ΜΒ |
PCWINMAX H110 Socket 1151 GDDR4 Micro ATX 32GB Αρχική μητρική πλακέτα γραφείου H110
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Socket LGA 1700 Υποστήριξη 12ης 13ης γενιάς επεξεργαστές Δύο M.2 WiFi gaming motherboard
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Σχήμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX X79 Πίνακας εργασίας ATX Μητρική Πίνακα LGA 2011 4 Κανάλι DDR3 RAM
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B650M Παιχνίδια Wifi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Μητρική πλακέτα για επεξεργαστές σειράς R7 R8 R9 Αρχική πλακέτα B650 Chipset
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650M Wifi Desktkop ATX Μητρική Πίνακα AM5 DDR5 Μητρική Πίνακα για επεξεργαστές σειράς Ry 9000/8000/7000
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B560-Pro DDR4 LGA1200 Desktop Micro ATX Motherboard Υποστήριξη 11η 10η γενιά
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
PCWINMAX ολοκαίνουργια B450 AM4 DDR4 Wifi SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος Micro ATX μητρική πλακέτα
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |

