Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
PCWINMAX B560-Pro LGA1200 DDR4 3200MHz VGA HD DP Ports Desktop Micro ATX Motherboard Υποστήριξη 11η 10η γενιά
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B450 Wifi Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος mATX Μητρική πλακέτα για R5 3η 2η 1η γενιά Prprocessors
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B560 Μητρική Πίνακα Intel LGA1200 για 10η 11η Γενιά I3 I5 I7 I9 Επεξεργαστές Διπλό Διάδρομο 64GB DDR4 για Desktop
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
PCWINMAX OEM H310 Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, με M.2 για 8η/9η γενιά CPU
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
Gaming Placa De Video GTX 1660/1660 Super 6gb GDDR6 8 Pins Πολύχρωμο
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1830 MHZ |
LGA1151 DDR4 Μητρική πλακέτα H110 Micro ATX 2133mhz 2400mhz 2666mhz
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
Mainboard Chipset Intel B75 LGA 1155 Gaming Motherboard DDR3 8gb Ram USB 3.0 Port
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, USB 2,0, PS2, USB 2,0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
Mainboard Intel B85 Gaming Motherboard LGA 1150 Υποστήριξη Usb3.0 και DDR3 Ram PC
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-ε 3,0, HD |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
LGA 1151 Socket DDR4 Intel PC Motherboard H310 For Gaming I7 8700
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |

