Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX B760 GDDR4 GDDR5 Socket LGA 1700 Υποστήριξη 12ης 13ης γενιάς επεξεργαστές Δύο M.2 WiFi gaming motherboard
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Σχήμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX X79 Desktop ATX Motherboard LGA 2011 4 κανάλια DDR3 Slot Gaming X79 Κεντρική πλακέτα
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX Νέο B650M AM5 Micro ATX VGA HD DP Wi-fi Ports M.2 SATA 6Gb/s B650 Chipset Gaming Mtherboard
| Τσιπσέτ: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX B650 Socket AM5 Διπλό κανάλι DDR5 Micro ATX Παιχνίδια Μητρική Πίνακα Υποστήριξη R7 R8 R9 επεξεργαστές
| Τσιπσέτ: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit VGA HD DVI έξοδος Αρχική γραφική κάρτα για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI έξοδος χαμηλού προφίλ γραφιστική κάρτα
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
Mainboard Intel B85 Gaming Motherboard LGA 1150 Υποστήριξη Usb3.0 και DDR3 Ram PC
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-ε 3,0, HD |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
PCWINMAX Radeon HD6450 1GB χαμηλού προφίλ PCIe x16 64Bit HD VGA DVI πόρτες κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 625 MHz |
PCWINMAX B650M Gaming AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Μητρική πλακέτα
| Τσιπσέτ: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX H81 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών Διπλό Διάδρομο DDR3 M.2 NVMe NGFF SATA PCIe Slot LGA1150 mATX Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 4η Γενιά
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |

