Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX Gaming A520 Socket AM4 DDR4 microATX Μητρική Πίνακα Υποστηρίζει Ry 3000 4000 5000 Συσκευαστές Σειράς Μητρική Πίνακα
| Τσιπσέτ: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB 4GB DDR3 DDR5 64 Bit κάρτα γραφικών HD+HD+DP θύρες Χαμηλού Προφίλ κάρτα βίντεο για PC
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit Αρχική κάρτα γραφικής γραφικής γραφικής
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
Μητρική επιτραπέζια κάρτα υπολογιστή LGA 2011 X79 Υποστήριξη 4*DDR3 Ram Gaming Board 64 GB
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX Geforce GT 705 2GB GDDR3 64-bit HD DP VGA Έξοδος Low Profile για OEM Bulk Wholesale
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA, HD, DVI |
HM55 Gaming Motherboard Intel I3 Cooling Fan Dual CPU PGA988
| λιμάνια: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel hm55 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 GB |
B85M-G Gaming Motherboard M-ATX B85M DDR3 LGA1150 Για Intel B85 32GB
| λιμάνια: | DVI, VGA, USB 2,0, λιμένας επίδειξης, Ethernet, USB 3,0, pci-ε 3,0, PCI Express X1 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR5 128Bit 28nm GK107 384SP HD VGA DVI Port Χαμηλό προφίλ Υποστήριξη κάρτας γραφικών OEM ODM
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
Gtx 650 750 760 960 τηλεοπτικό VGA 192BIT GTX760 καρτών Gddr5 Dvi 2g 4g 6g Gddr4
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1046 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 Original 2GB GDDR3 128Bit Δύο ανεμιστήρες επιφάνειας εργασίας VGA HD DVI έξοδος κάρτα γραφικών Υποστήριξη OEM
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Outputs: | VGA |

