Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
Gaming Mainboard B250 LGA1151 Υποστήριξη DDR4 32gb Dual Ram Channels
| Λιμένες: | DVI, pci-ε 3,0, PCI Express X1, PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
Μητρική κάρτα Intel HM76 Laptop Gaming που υποστηρίζει 4 SATA PGA 989 Micro-ATX
| λιμάνια: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Intel |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
Intel B150M Gaming Mainboard Socket 1151 DDR4 Max 32GB 2133 MHz Non ECC
| λιμάνια: | PCI-Ε 3,0, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | Intel B150M |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
ASUS Intel B150M LGA 1151 Gaming Motherboard 64GB USB 3.0 VGA HD Micro ATX
| λιμάνια: | Μ.2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
16GB GDDR5 5600MHz Desktop Module Gaming Memory Υποστήριξη OEM ODM 100% πλήρης συμβατότητα
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Τύπος: | DDR5 16GB μνήμης RAM |
| Συχνότητα: | 5600 MHz |
G31 Gaming Motherboard LAG 775 771 DDR2 4GB Ram Υποστήριξη 1333MHz
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
X79 Express Chipset Gaming Mainboard Kit Xeon X79+DDR3 RAM 4GB 8GB+E5 CPU
| Λιμένες: | SATA, USB 2,0, PS2, M.2 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Intel |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
LGA 1151 Socket DDR4 Intel PC Motherboard H310 For Gaming I7 8700
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
nVIDIA Gaming GPU GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Socket DDR5 Με Μονή M.2 Slots Micro ATX PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |

