Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX GeForce GT 740 Υποστήριξη OEM Original 2GB GDDR3 128Bit Διπλός ανεμιστήρας επιφάνειας εργασίας κάρτα γραφικών εξόδου VGA HD DVI
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
Υποστήριξη μητρικής κάρτας H110M Gaming 16gb Ddr4 2133MHz 2400MHz
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
PCWINMAX GeForce GTX 1650M 4GB 128-bit GDDR5 Mobile GPU - 4GB VRAM, Μνήμη GDDR5 για Rig & Desktops
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1605MHz |
| Πιό δροσερός τύπος: | Ανεμιστήρας |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 Ti LHR 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan HD/DP Αρχική κάρτα γραφικών GPU
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz |
PCWINMAX B650M Παιχνίδια Wifi 6E AM5 DDR5 SATA 6Gbps M.2 ATX Μητρική πλακέτα για επεξεργαστές σειράς R7 R8 R9 Αρχική πλακέτα B650 Chipset
| Τσιπσέτ: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX H81 LGA1150 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών Υποστήριξη 1333/1600MHz DDR3 Διπλό Διάδρομο Max 16G 4η Γενιά MATX Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX Νέο H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Μητρική Πίνακα Πληροφορικής Παιχνιδιών για 2η / 3η Γενιά I3 I5 I7 Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| Λιμένες: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Αποστέλλεται σε 5 ημέρες μετά την πληρ |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
3D Gaming Placa De Video GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1124 MHZ |
PCWINMAX 16GB H81 PC LGA1150 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών Core I3 Core I5 Core I7
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
Mainboard Chipset Intel B75 LGA 1155 Gaming Motherboard DDR3 8gb Ram USB 3.0 Port
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, PCI Express X8, USB 2,0, PS2, USB 2,0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |

