Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX Εταιρική έξοδος Geforce RTX 3050M 6GB GDDR6 κάρτα γραφικών RTX3050M Καρτέλα κινητής βίντεο με έξοδο HD DP
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1500MHz |
3584 CUDA Χρηματοοικονομική κάρτα γραφικών RTX 3060 3060M 6gb GDDR6 DP HD για φορητό υπολογιστή
| Εφαρμογή: | Λάπτοπ |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 0,4 ns |
Κάρτες γραφικών εξόρυξης RTX 2060 6 GB 192 bit 8 ακίδων για LAPTOP υπολογιστή
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | nVIDIA |
PCWINMAX Αρχική κάρτα βίντεο GTX 960 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Πολλαπλές θύρες Γραφικές κάρτες παιχνιδιών επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB 4GB GDDR3 GDDR5 χαμηλού προφίλ PCIe 3.0 x16 GPU κάρτας βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA |
PCWINMAX Geforce GT 1030 4GB DDR4 GPU Αρχική κάρτα γραφικών 1030 Chipset για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Radeon R7 350 2GB DDR5 512SP πολλαπλής οθόνης κάρτα βίντεο 128bit DVI HD VGA έξοδος κάρτα γραφικών
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1710 Mhz |
Ανεμιστήρας καρτών GDDR6 448GB/S 8pin Geforce RTX2060 έξοχος 8GB OC τηλεοπτικός
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1470MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192bit κάρτα βίντεο 1080P 2K 1770MHz PC κάρτα HD DP DVI έξοδος 1660Ti GPU
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1710 Mhz |
Υπολογιστής γραφείου GPU Gtx 1060 τηλεοπτική κάρτα 5gb 160Bit GDDR5 με τους λιμένες 3xDP
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1556 / 1771 MHz |

