Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit 512SP VGA HD DVI έξοδος χαμηλού προφίλ γραφιστική κάρτα
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX OEM Νέα κάρτα γραφικών Radeon RX 580 2048SP 8G GDDR5 256Bit PC κάρτα βίντεο παιχνιδιών με 1 * HD + 3 * DP έξοδο για χονδρικό εμπόριο
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Κατασκευαστής chipset: | Amd |
Εικονική κάρτα geforce GT 1030 2G 64Bit GDDR4 GPU χαμηλού προφίλ
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1227/1468MHz |
Κάρτα βίντεο GPU Rx 570 4GB DDR5 256bit High Hashrate 30mh/S Hy AMD
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1183Mhz |
Τηλεοπτική κάρτα Nvidia Chipset Geforce Gt710 2gb 4gb γραφικής παράστασης GT730 4G DDR5 αρχική
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
PCWINMAX Radeon RX 580 16GB 2048SP GDDR5 256Bit Διπλή κάρτα γραφικών γραφείου με HD DVI DP Port GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX GeForce GTX 1060 5GB GDDR5 160bit Desktop PC κάρτα γραφικών Δύο ανεμιστήρες HD DP DVI έξοδος OEM κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Brand New Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Single Fan Low Profile GPU VGA DVI HD έξοδος γραφική κάρτα επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX Νέα GT1030 2GB DDR4 64Bit Πιστολογική κάρτα γραφικών χαμηλού προφίλ HD DVI έξοδα GPU για HTPC με ράβδους I / O
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1227/1468MHz |
Κάρτα βίντεο παιχνιδιών NVIDIA GT730 GT730K 1G 2G 128 bit GDDR3 HD DVI VGA
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποτελέσματα: | VGA |

