Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
PCWINMAX Radeon HD6450 1GB χαμηλού προφίλ PCIe x16 64Bit HD VGA DVI πόρτες κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 625 MHz |
PCWINMAX GeForce GT 730K 2GB DDR5 64 Bit Χαμηλό προφίλ GK208 VGA+HD+DVI έξοδος κάρτες γραφικών για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 800 MHz |
PCWINMAX OEM GeForce GTX 1060 5GB GDDR5 160bit κάρτα γραφικών παιχνιδιών Δύο ανεμιστήρες με κάρτα βίντεο HD DP DVI
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 750 2GB GDDR5 128Bit Αρχική κάρτα γραφικής γραφικής γραφικής
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX GeForce GT 610 1GB GDDR3 64bit κάρτα γραφικών χαμηλού προφίλ, Single Fan PCIe GPU για επιτραπέζιους υπολογιστές και πολλαπλές οθόνες, OEM ODM Wholesale
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX Νέα GT 210 1GB 64bit GDDR3 χαμηλού προφίλ Single Fan HD VGA DVI Ports Desktop Graphics Card Αρχική PCI Express 2.0x16 GPU
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1GB |
GT 210 1gb 64bit GDDR3 Gaming Κάρτα βίντεο 2560x1600 Διεπαφή VGA ενός ανεμιστήρα
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποτελέσματα: | VGA |
PCWINMAX Original GT 610 1GB 2GB 64Bit GDDR3 Χαμηλή κάρτα VGA GPU κάρτα γραφικών για επιχειρηματικό επιτραπέζιο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA |
PCWINMAX Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit ITX GPU Single Fan DP HD DVI έξοδος κάρτα γραφικών Υποστήριξη OEM ODM
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1216 MHZ |
PCWINMAX GeForce GT 740 Υποστήριξη OEM Original 2GB GDDR3 128Bit Διπλός ανεμιστήρας επιφάνειας εργασίας κάρτα γραφικών εξόδου VGA HD DVI
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |

