Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
PCWINMAX Νέο HM55 PGA 988 Intel PC Μητρική Πίνακα Υποστήριξη Πρώτης Γενιάς I3 I5 I7 HM55 Δύο Διάδρομοι Μνήμης DDR3 OEM Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τσιπσέτ: | Intel hm55 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PCWINMAX H410 Πίνακας γραφείου LGA 1200 DDR4 Δύο κανάλια μνήμης 64GB Δυνατότητα H410 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη OEM ODM
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Νέο H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Μητρική Πίνακα Πληροφορικής Παιχνιδιών για 2η / 3η Γενιά I3 I5 I7 Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| λιμάνια: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Αποστέλλεται σε 5 ημέρες μετά την πληρ |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX Νέα Μίνι ITX H510 LGA1200 Μητρική Πίνακα Διπλού Διάδρομου DDR4 VGA+HD Υποστήριξη εξόδου OEM ODM
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, Ethernet, USB 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
PCWINMAX H310 LGA 1151 Μητρική πλακέτα για Core 8ης 9ης Γενιάς CPU Micro ATX DDR4 Motherboard
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX Factory Outlet G31 MATX Μητρική Πλακέτα Original G31 Chipset LGA775 DDR2 Max 4GB Μητρική Πλακέτα για Core 2 Duo/Pentium CPUs
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 4 GB |
PCWINMAX H310 Chipset Micro ATX Motherboard LGA 1151 DDR4, με M.2 & SATA 6Gb/s Υποστήριξη 8ης 9ης γενιάς i3 i5 i7 CPU για Office PC
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX H110 LGA1151 Μητρική πλακέτα Micro ATX για επιτραπέζιο υπολογιστή, Υποστήριξη DDR4 Dual Channel 6ης 7ης Γενιάς i3 i5 i7 CPU, για Office & Gaming PC, OEM Χονδρική
| λιμάνια: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 32 GB |
PCWINMAX H81 Chipset LGA1150 Micro ATX Motherboard Υποστήριξη 4ης Γενιάς CPU i3/i5/i7 DDR3 1333/1600MHz Διπλό Διάδρομο Max 16GB Σταθερή OEM Motherboard για Γραφείο / Επιχειρηματικό PC
| λιμάνια: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Προσαρμοσμένη Μητρική Πίνακα PC Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Μητρική Πίνακα σκληρού δίσκου
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0, pci-ε 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πληροφορίες |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |

