Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX B450M AM4 Παιχνίδια microATX DDR4 M.2 B450 Chipset Μητρική Πίνακα για επιφάνεια εργασίας
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
PCWINMAX H610 DDR4 Micro ATX LGA 1700 Μητρική Πίνακα Με M.2 PCIe 4.0 Για Πίνακα εργασίας
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX B450 Plus Socket AM4 Παιχνιδιακή Μητρική Πίνακα Micro ATX DDR4 M.2 B450 Chipset Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX B450M AM4 MicroATX DDR4 M.2 B450 Τσιπσέτ VGA HD DP Μητρική Πίνακα για επιφάνεια εργασίας
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 mATX Μητρική πλακέτα για 12η 13η 14η γενιά Intel Core i3 i5 i7
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Mini ITX Μητρική Κάρτα H81 LGA1150 Υποστήριξη DDR3 Έως 16GB 1600Mhz Μνήμη Core i3 i5 i7 4ης γενιάς Xeon E3 V3 Επεξεργαστές
| λιμάνια: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Μητρική Πίνακα DDR4 M.2 NVME PCIe 4.0 USB3.0 Μητρική Πίνακα παιχνιδιών Υποστηρίζει επεξεργαστές 12ης/13ης/14ης γενιάς
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX H610 Μητρική Κάρτα Διπλού Καναλιού DDR4 που Υποστηρίζει 12η, 13η και 14η Γενιά Επεξεργαστών i3 i5 i7 i9 SATA 6Gb/s M.2 Slots mATX LGA1700 Mainboard
| Λιμάνι: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX A780 Desktop Motherboard Socket AM3 MATX Dual Channel DDR3 Max 8GB RAM Computer Motherboard for Office and Home Computing
| Σχηματισμός: | Micro-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |

