Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
H61 MXL3.0 USB 3.0 H61 MXL H61 BC Main Board Υποστήριξη Intel And Design Logo
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Αποστέλλεται σε 5 ημέρες μετά την πλη |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX B75M2-Plus LGA 1155 Πίνακας εργασίας παιχνιδιών Micro ATX Μητρική Πίνακα Υποστήριξη DDR3 I3 I5 I7 B75
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX B85 LGA 1150 Μητρική πλακέτα επιτραπέζιου υπολογιστή 4 X DDR3 1600/1333/1066 MHZ με M.2 slot
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-ε 3,0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 256-bit 14 Gbps PCIE 4.0 Twin Fan Gaming GPU
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, φορητός υπολογιστής, επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1410 MHz |
Intel HM77 Μητρική Πίνακα PC Core I5 I7 DIMM 16G PGA989 1066 1333 1600 SDRAM
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πληροφορίες |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX A780+ Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών DDR3 Μητρική Πίνακα Διπλού Διάδρομου για LGA940 938 AM2 AM2+ AM3 FX Series επεξεργαστές
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
Συσκευή μητρικής πλακέτας PCWINMAX HM77 με DDR3 4GB RAM i3-3110M CPU Micro ATX Combo
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πληροφορίες |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PCWINMAX B75 LGA 1155 Πλακέτο παιχνιδιών για επιφάνεια εργασίας Μητρική πλακέτα DDR3 USB 3.0 M.2 VGA HD Port B75 Chipset Mainboard για επιφάνεια εργασίας
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, PCI-Express X8, USB 2.0, PS2, USB 2.0HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 M.2 DDR4 Slot Αρχικό H510 Chipset Micro ATX Motherboard Υποστήριξη 10ης 11ης γενιάς επεξεργαστές
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Λιμάνι: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 32 GB |

