Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 578 προϊόντα.
3D Gaming Placa De Video GTX 1050ti 4GB DDR5 128bit 1124 MHz
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1124 MHZ |
Mining Rig Mainboard H81 LGA1150 DDR3 1066MHz 1333MHz 1600MHz Μνήμη
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
PCWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX PC Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 16GB DDR3 1600Mhz 1300Mhz Μνήμη Αρχική Placa Mae
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
PCWINMAX H510-Pro LGA 1200 10η/11η γενιά Micro-ATX DDR4 Single M.2 Αρχική κυριότερη πλακέτα H510
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 10η/11η γενιά Micro-ATX DDR4 Μονή M.2 VGA HD DP έξοδος κύριας πλακέτας
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | Πληροφορίες |
PCWINMAX Desktop Gaming Memory Module Ram GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Υψηλή συχνότητα
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Τύπος: | DDR5 16GB μνήμης RAM |
| Συχνότητα: | 4800 MHz 5600 MHz |
PCWINMAX Νέο B650M AM5 Micro ATX VGA HD DP Wi-fi Ports M.2 SATA 6Gb/s B650 Chipset Gaming Mtherboard
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650 Socket AM5 Διπλό κανάλι DDR5 Micro ATX Παιχνίδια Μητρική Πίνακα Υποστήριξη R7 R8 R9 επεξεργαστές
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX H310 DDR4 LGA 1151 SATA 6Gbs M.2 Micro ATX Motherboard Supports 8th 9th Generation I3 I5 I7
| Λιμάνι: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX Combo Set & Bulk Price G31 LGA775 Motherboard με Xeon E5 CPU Micro ATX DDR2 Max 4GB Stable Office PC Combo έτοιμο για χρήση, OEM Wholesale
| λιμάνια: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 4 GB |

