Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
Placa De Video Colorful GTX 950 2GB 4GB GDDR5 128bit Υποστήριξη Δείγμα DP DVI HD
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1124 MHZ |
ASUS Intel B150M LGA 1151 Gaming Motherboard 64GB USB 3.0 VGA HD Micro ATX
| λιμάνια: | Μ.2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
PCWINMAX LGA 1155 Combo H61 Motherboard + i5 3470 Quad Core CPU + 16GB DDR3 RAM + Fan Kit
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, που στέλνεται σε 5 ημέρες μετά από τη |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
PCWINMAX H81 LGA1150 Micro ATX Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 1333/1600MHz Δύο κανάλια DDR3 για επιτραπέζιο υπολογιστή
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX B650M Gaming AM5 DDR5 128GB PCIe 4.0 M.2 SATA 6Gb/s HD DP VGA Micro ATX B650 Μητρική πλακέτα
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX B650 Socket AM5 Διπλό κανάλι DDR5 Παιχνιδιακή Μητρική Πίνακα Micro ATX για επεξεργαστές R7 R8 R9
| Chipset: | Συγκρότημα τσιπ B650 |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Form Factor: | Micro-ATX |
PCWINMAX H81 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών Διπλό Διάδρομο DDR3 M.2 NVMe NGFF SATA PCIe Slot LGA1150 mATX Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 4η Γενιά
| Λιμένες: | SATA, VGA, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
PCWINMAX Νέο HM55 PGA 988 Intel PC Μητρική Πίνακα Υποστήριξη Πρώτης Γενιάς I3 I5 I7 HM55 Δύο Διάδρομοι Μνήμης DDR3 OEM Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | DVI, PCI Express X1, PCI Express X16, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τσιπσέτ: | Intel hm55 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PCWINMAX H410 Πίνακας γραφείου LGA 1200 DDR4 Δύο κανάλια μνήμης 64GB Δυνατότητα H410 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη OEM ODM
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Νέο H61 Socket LGA1155 DDR3 Micro ATX Μητρική Πίνακα Πληροφορικής Παιχνιδιών για 2η / 3η Γενιά I3 I5 I7 Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| λιμάνια: | SATA, HD, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, PCI-Express X1, Αποστέλλεται σε 5 ημέρες μετά την πληρ |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |

