Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
G31 Υποδοχή μητρικής πλακέτας υπολογιστή Intel 775 1333 MHz DDR2 Μνήμη έως 4 GB
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
Socket H61 LGA 1155 Intel μητρική πλακέτα υπολογιστή DDR3 I3 I5 I7 GEN2 GEN3
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, PCI Express X1, που στέλνεται σε 5 ημέρες μετά από τη |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Πυρήνας i7/Core i5/Core i3 επεξεργαστών της Intel 32nm υποστήριξης |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
PCWINMAX A320 A320M Micro ATX Motherboard - AMD AM4 Socket, DDR4, M.2 Motherboard
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, λιμένας επίδειξης, M.2, USB 3,0, pci-ε 3,0, PCI Expre |
|---|---|
| Chipset: | για AMD |
| Τύπος: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX H61 Intel PC Motherboard Socket LGA1155 DDR4 DDR3
| Όρος στοιχείων: | Νέος |
|---|---|
| συσκευασία: | - Ναι, ναι. |
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
PCWINMAX B450M Plus Socket AM4 Μητρική Πίνακα Micro ATX DDR4 M.2 HD VGA Output B450 Μητρική Πίνακα Τσιπσέτ
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX H610 LGA 1700 Socket DDR5 Με Μονή M.2 Slots Micro ATX PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Παιχνιδιών
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX ολοκαίνουργια B450 Socket AM4 DDR4 SATA 6GB/S VGA HD DP έξοδος Micro ATX Gmaing μητρική πλακέτα
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, PCI-Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
PCWINMAX Αρχική Μητρική Πίνακα G41 LGA775 + 4GB DDR3 RAM + E5 CPU + Fan Mainboard Combo
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 4 GB |
PCWINMAX Νέα OEM H610 Μητρική Πίνακα LGA1700 Υποστηρίζει 14η/13η/12η Γενιά Intel Core Processors MATX
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX H610 Μητρική Πίνακα με DDR4 16GB 3200MHz RAM Kit Αρχική LGA1700 ATX Μητρική Πίνακα RAM Combo για Desktop Gaming PC
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 64 GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |

