Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX H610 Wifi DDR4 Socket LGA1700 PCIe 4 SATA 6Gb/s mATX Μητρική πλακέτα για 12η 13η 14η γενιά Intel Core i3 i5 i7
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Μητρική Πλακέτα Υποστήριξη Ry 3000/4000G/5000 Series CPU DDR4 M.2 NVMe Slot Σταθερή Πλατφόρμα για Gaming PC OEM Χονδρική
| Chipset: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Υποδοχές επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Σχηματισμός: | Micro-ATX |
PCWINMAX A780+ Μητρική Πίνακα Υπολογιστή LGA940 για AM2 AM2+ AM3 ATX Διπλό Κανάλι DDR3 Μητρική Πίνακα Υπολογιστή
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
PCWINMAX H510-Plus LGA 1200 Micro-ATX DDR4 Single M.2 VGA HD DP Εξόδου PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 10η 11η Γενιά i3 i5 i7 επεξεργαστές
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | Πληροφορίες |
PCWINMAX H510 Pro LGA1200 Micro ATX DDR4 3200MHz M.2 Slot Αρχική μητρική πλακέτα H510 Chipset για 10η 11η γενιά CPUs
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX B560 MATX Gaming Μητρική Κάρτα LGA1200 Socket B560 Chipset Υποστηρίζει 11ης και 10ης Γενιάς Επεξεργαστές Intel
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
Ενσωματωμένη υποδοχή μητρικής πλακέτας H61 1155 Intel H61 Mainboard DDR4 DDR3
| Κατάσταση του στοιχείου: | Νέο |
|---|---|
| Πακέτο: | Ναι. |
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PS2 |
G31 Gaming Motherboard LAG 775 771 DDR2 4GB Ram Υποστήριξη 1333MHz
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
X79 Intel PC Motherboard LGA 2011 RAM 128GB 1600MHz 1333MHz Δύο κανάλια DDR3 για Xeon E5
| Λιμένες: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128GB |
Intel Desktop Mainboard H110 H110m LGA1151 DDR4 I5 I7 Επεξεργαστής 2133mhz 2400mhz
| λιμάνια: | Pci-ε 3,0, PCI Express X1, PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |

