Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
Υποστήριξη B250 Mining Motherboard BTC 12*1X PC1-E16X LGA 1151 DDR4 SATA3.0
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2 |
|---|---|
| Τσιπσέτ: | μεταλλεία b250 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16GB |
Κριός μητρικών καρτών Ddr4 8gb μητρικών καρτών H510 H610 επαγγέλματος για τον υπολογιστή γραφείου H510
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX H510 LGA1200 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη DDR4 10η 11η Γενιά Micro ATX Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX Mini ITX H610 LGA 1700 DDR4 Μητρική Πίνακα Βιομηχανική Συμπληρωματική Μητρική Πίνακα
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |
PCWINMAX H510-VH Plus Μητρική placa DDR4 3200MHz HD DP VGA Ports H510 Chipset LGA 1200 για επεξεργαστές 10ης και 11ης γενιάς
| λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| κατασκευαστής chipset: | Πληροφορίες |
PCWINMAX H510 LGA 1200 Μητρική πλακέτα Micro-ATX για παιχνίδια υπολογιστή, υποστηρίζει DDR4 64GB RAM, NVME M.2, SATA3.0, USB3.0
| λιμάνια: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
PCWINMAX H510 Chipset LGA1200 VGA+HD Output Micro ATX Mainboard Support Core 10th & 11th Gen Dual DDR4 Memory Channel
| Λιμάνι: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
B75 Mining Motherboard USB3.0 VGA LGA 1155 DDR3 8gb*2 Micro-ATX
| Λιμένες: | PS2, SATA, USB 3,0, VGA |
|---|---|
| Chipset: | μεταλλεία B75 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16GB |
PCWINMAX X79 Μητρική Πίνακα Micro ATX Desktop DDR3 Ram LGA2011 X79 Υποστήριξη Intel i3 i5 i7 Xeon E5 V2
| Λιμένες: | PCI-Express X1, PCI-Express X16, PS2, SATA, USB 2.0, USB 3.0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 128 ΜΒ |
Υψηλής απόδοσης AI GPU Server Supermicro H100 SXM5 2x Xeon 8462Y 5120GB DDR5 8x NV H100/H200 8x ConnectX-7 400Gbps
| Χρόνος παράδοσης: | 3 έως 8 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

