Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX H65 Βιομηχανική Μητρική Πίνακα DDR3 Mini ITX HM65 Chipset Μητρική Πίνακα LGA 988 Socket
| Λιμένες: | DVI, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Original Gaming Motherboard για CPU 4ης και 5ης γενιάς
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
PCWINMAX RAM GDDR5 16GB 4800MHz 5600MHz Υποστήριξη μνήμης υπολογιστή
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Τύπος: | DDR5 16GB μνήμης RAM |
| Συχνότητα: | 4800 MHz 5600 MHz |
PCWINMAX A780+ Μητρική Πίνακα Επιτραπέζιου Τύπου LGA940 Υποστήριξη AM2 AM2+ AM3 Σειράς Διπλό Διάδρομο DDR3 Μητρική Πίνακα Επιτραπέζιου Τύπου
| Form Factor: | Micro-ATX |
|---|---|
| Λιμένες SATA: | 4 |
| Αυλακώσεις μνήμης: | 2 |
16GB GDDR5 5600MHz Desktop Module Gaming Memory Υποστήριξη OEM ODM 100% πλήρης συμβατότητα
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Τύπος: | DDR5 16GB μνήμης RAM |
| Συχνότητα: | 5600 MHz |
PCWINMAX G41 LGA775 Μητρική placa και 4GB 2666MHz DDR3 RAM E5 CPU Combo
| Λιμένες: | PCI Express X16, PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πυρήνας 2 δίδυμο/Pentium/Celeron D/Pentium Δ |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 4 ΜΒ |
PCWINMAX Προσαρμοσμένη A520 AM4 Micro ATX DDR4 Μητρική Πίνακα A320M για επιφάνεια εργασίας
| Τσιπσέτ: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX Νέα B760 WiFi LGA1700 DDR4/DDR5 Μητρική Πίνακα Υποστηρίζει 12η/13η/14η Γενιά Intel επεξεργαστές
| Τσιπσέτ: | Το InteI@B760 Chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX H610 DDR4 Μητρική Πίνακα LGA 1700 DDR5 PCIe 4 SATA 6Gb/s M.2 Slot Micro ATX Μητρική Πίνακα Υποστήριξη 12η 13η 14η CPU
| Λιμένες: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64GB |
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
PCWINMAX H610 LGA1700 Mini ITX DDR5 PCIe 4.0 Μητρική Πίνακα Υποστήριξη OEM ODM
| Τσιπσέτ: | Intel H610 |
|---|---|
| Φόρμα: | Μίνι-ΙΤΧ |
| Ανώτατη μνήμη: | 64GB |

