Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
PCWINMAX Geforce GTX 750 4GB GDDR5 128Bit 1020MHz Τραπεζική κάρτα γραφικών GTX750
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
PCWINMAX GeForce GTX 1050 Ti Χαμηλή κάρτα γραφικών 4GB GDDR5 128bit PCI Express 3.0 Υποστήριξη έως 4K κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 580 κάρτα γραφικών 2048SP 16GB GDDR5 256Bit PC Gaming HD DP DVI Ports κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX Radeon RX 590 8GB GDDR5 κάρτα γραφικών για παιχνίδια PC κάρτα βίντεο 2304SP 256-bit PCIe 3.0 x16 6pin Desktop GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX Νέα Radeon RX 580 White Edition 16GB 2048SP GDDR5 256Bit Δύο Fan Desktop κάρτα γραφικών με HD DVI DP Port GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX Radeon RX 580 White Edition 16GB 2048SP GDDR5 256Bit PCIe 3.0 κάρτα γραφικών με έξοδο HD DVI DP
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
Κάρτα γραφικών RX 6400 4gb GDDR6 Mini Fan Mining 2177Mhz 64bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | MXM |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 2177Mhz |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX Gaming AMD LP RX550 DDR5 Κάρτα γραφικών 4 GB 128 bit DVI HD
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1183Mhz |
Διπλοί ανεμιστήρες 12Pin 220W HDM1/DP καρτών RTX 3060ti 8GB PCWINMAX RTX γραφικοί για τον υπολογιστή γραφείου
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1410 MHz |
Κάρτα γραφικών 8 νανόμετρα RTX 3060ti 8 GB Mining Non LHR 15000 MHz
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1320 MHz |

