Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
PCWINMAX Radeon RX 5500 XT 8gb GDDR6 κάρτα γραφικών 128 Bit Αρχικό τσιπ DP HD έξοδος 1845MHz Desktop GPU
| Σειρά καρτών γραφικών: | Radeon RX 5500 XT |
|---|---|
| Ρολόι πυρήνων καρτών γραφικών: | 1845 MHZ |
| Ρολόι μνήμης (MHZ): | 14000 MHZ |
Κάρτα γραφικών AMD Radeon Mining RX 6800XT 256bit 16gb NON LHR 512GB/S
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 2015 MHz |
PCWINMAX GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 κάρτα γραφικών 192 μπιτ με HD/DP PCIE 4,0 δίδυμη τηλεοπτική κάρτα ανεμιστήρων
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1777 MHZ |
4g Ddr5 Gtx 1050ti κάρτα γραφικών DVI HDM1 DP Διασύνδεση βίντεο διπλός ανεμιστήρας Για PC
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1124 MHZ |
PCWINMAX GTX 1050 Κάρτα γραφικών επιφάνειας εργασίας 2GB 128Bit GDDR5 χαμηλού προφίλ διπλός ανεμιστήρας
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 4GB GDRR6 128Bit TU117 DVI/DP/HD PCIe 3.0 Αρχικό Τσιπ GTX1650
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Αρχική κάρτα γραφικών GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 128Bit Δύο ανεμιστήρες PCIe 4.0 1780MHz GPU κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 4.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1755MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT κάρτα γραφικών 8GB GDDR6 256 bit Gaming HD DisplayPort Interface GPU 2K 4K κάρτα παιχνιδιών
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX Gaming GeForce RTX 2060 12B GDRR6 192-bit HD/DP 1695 MHz Boost Clock VR Ready Διπλή κάρτα γραφικών
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Cooler Type: | Fan |
PCWINMAX RX 580 κάρτα γραφικών 2048SP 8G GDDR5 256Bit PC κάρτα βίντεο παιχνιδιών HD DP DVI έξοδος RX580 για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |

