Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 467 προϊόντα.
PCWINMAX GeForce GT 740 2GB GDDR3 128Bit 28nm GK107 192SP HD VGA DVI Port Χαμηλό προφίλ κάρτα VGA για υπολογιστή
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | VGA |
PCWINMAX GT 210 1GB 64bit GDDR3 Low Prof Single Fan HD VGA Desktop Βιντεοκάρτα Αρχική GPU PCI Express 2.0x16
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX HM77 Μητρική Πίνακα DDR3 Micro ATX Socket PGA 989 Αρχική Πίνακα Παιχνιδιών
| λιμάνια: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πληροφορία |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 16 GB |
PCWINMAX B85 Pro LGA 1150 Gaming Motherboard 4 X DDR3 Slot Support 4th Gen Intel Core I7 I5 I3
| Λιμάνι: | SATA, DVI, VGA, PCI-Express X16, USB 2.0, PS2, Ethernet, USB 3.0, PCI-E 3.0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Κεντρικό I7/Κεντρικό I5/Κεντρικό I3 |
| μέγιστη χωρητικότητα ram: | 32 GB |
Gaming Placa De Video CMP 90HX Rig 170HX 220HX 50HX 10GB 320W 320bit Memory Interface
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 2622 MHz |
ATX H110 ITX Μητρική Πίνακα Socket LGA1151 2x1.35V Δύο κανάλια DDR4 32G Μητρική Πίνακα παιχνιδιών
| Λιμένες: | wifi, SATA, DVI, PCI-Express X16, USB 2.0, M.2, USB 3 |
|---|---|
| Τύπος ΚΜΕ: | Core I7/Core I5/Core I3/Pentium/Celeron |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
PWINMAX H81 LGA 1150 Mini ITX Dual Channel DDR3 Original Gaming Motherboard για CPU 4ης και 5ης γενιάς
| Λιμένες: | VGA, USB 2.0, PS2, USB 3.0 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
| Εφαρμογή: | Διακομιστής/Εργασιακός Σταθμός |
PCWINMAX B560 MATX Gaming Μητρική Κάρτα LGA1200 Socket B560 Chipset Υποστηρίζει 11ης και 10ης Γενιάς Επεξεργαστές Intel
| Λιμάνι: | SATA, PCI Express X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας/σπίτι/σταθμός εργασίας |
| Κατασκευαστής chipset: | Πληροφορία |
PCWINMAX B85 Προσαρμοσμένη Μητρική Πίνακα PC Mining Gaming LGA 1150 DDR3 B85 16G M.2 Μητρική Πίνακα σκληρού δίσκου
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, M.2, USB 3,0, pci-ε 3,0 |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Πληροφορίες |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 ΜΒ |
Ολοκαίνουργιο τομαχόκ Max μητρικών καρτών AMD B450 για τον υπολογιστή γραφείου ATX B450 τυχερού παιχνιδιού
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |

