Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
PCWINMAX Geforce GT 730K 4GB DDR3 64 Bit GK208 192SP HD DVI VGA θύρες Χαμηλή κάρτα γραφικών
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730K 2GB DDR3 64 Bit GK108 384SP VGA HD DVI έξοδος χαμηλού προφίλ κάρτα γραφικών ολοκαίνουργια
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
PCWINMAX Νέα Geforce GTX 750 2GB/4GB GDDR5 128Bit 512SP Αρχική κάρτα γραφικών γραφείου VGA HD DVI για την εργασία
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Νέα κάρτα γραφικών Geforce GTX 750Ti 4GB GDDR5 Low Profile Single Fan Desktop με έξοδο VGA DVI HD
| Εφαρμογή: | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 x16 |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1020MHz |
PCWINMAX Radeon RX 5700 XT 8GB GDDR6 256 bit PCIe 4.0 x16 κάρτα γραφικών Διπλός ανεμιστήρας 1080P 1440P AAA κάρτα βίντεο παιχνιδιών
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX Geforce GT 730 2GB/4GB DDR3/DDR5 Προαιρετική 64 Bit Κάρτα Γραφικών για PC με θύρες HD+HD+DP Low Profile GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX Νέα κάρτα γραφικών Radeon RX 560 4GB GDDR5 128Bit Single Fan DP HD DVI GPU Ports Υποστήριξη OEM χονδρική πώληση
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1216 MHZ |
PCWINMAX RX 5700 XT κάρτα γραφικών 8GB GDDR6 2560SP 256bit PCI-e 4.0 x16 Radeon GPU Υποστήριξη υπολογιστικής κάρτας γραφικών έως κάρτες βίντεο 8K
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 4.0 x16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας |
| Ρολόι πυρήνα (MHz): | 1755/1905MHz |
PCWINMAX Brand New GT 610 2GB 64Bit GDDR3 Low Profile VGA HD DVI Output Card GPU Computer Graphics Card
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
GTX 1050ti 4G DDR5 128bit 4GB Mining κάρτα γραφικών 2560X1600
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | nVIDIA |

