Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
GTX 960 4gb 256bit Ddr5 Mining κάρτα γραφικών 1304MHz 1753MHz PCI Express 3.0 X16
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1178 / 1241MHz |
Gddr6 Cmp 50hx 90hx 170hx 220hx Mining κάρτα γραφικών 10GB 2622MHz για σταθμό εργασίας
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 2622 MHZ |
OEM nVIDIA GTX1050 2GB 128bit MXM κάρτα γραφικών GDDR5 HD
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
PCWINMAX GeForce GT 730 DDR3 2GB 64 Bit Low Profile GT730K DVI VGA HD Γραφικές κάρτες 192SP
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 800 MHz |
RoHS Mining Rig GPU RX 560 4 GB GDDR5 Κάρτα γραφικών 7,0 Gbps 128 bit Single Fan
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1216 MHZ |
GPU Nvidia A4000 A2000 16GB Gaming Κάρτες γραφικών GDDR3 256 bit Direct×6 Cooler Fan
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1110 MHZ |
Γραφική κάρτα για PC παιχνιδιών RTX3060 12gb DDR6 192Bit 14000MHZ PCI Express 4.0
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1777 MHZ |
Κάρτα γραφικών CE FCC ROHS RTX3060 6G 8Pin*2 55w 49Mh/S GDDR3 256 Bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1425 MHz |
Τηλεοπτική κάρτα τυχερού παιχνιδιού 1gb 2gb GT710 υπολογιστών γραφείου, αληθινή αρχική γραφική κάρτα cOem τσιπ
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
1GB κάρτα γραφικών μικρής ακτινοβολίας, εξηντατετράμπιτη DDR2 κάρτα DDR3 VGA GT210 1GB
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| εκροές: | VGA |

