Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
Κάρτες γραφικών RX 560 4 GB 128 bit GDDR5 Gaming 1216 MHz OEM ODM
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1216 MHZ |
Κάρτα γραφικών RTX 3060M 6gb 192bit 49+MH/S Mining NON LHR 220-240V
| Εφαρμογή: | Σταθμός εργασίας, Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1284 MHZ |
Κάρτες γραφικών 16 Nm Gaming GTX 1060 3GB 5GB GDDR5 Υποστήριξη 192 bit HDCP 400W
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX RTX 3070m Καρτές γραφικών παιχνιδιών 66-67MH Λάπτοπ GPU Chip8GB GDDR6 256BIT Non Lhr
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 4.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1710mhz |
Τ400 κάρτα γραφικών 4GB GDDR6 128Bit PCIe3.0 για επιφάνεια πολλαπλών οθονών επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Αποδόσεις: | 4 x Μίνι DP 1.4 |
PCWINMAX Νέα GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 192 Bit PCIE 4.0 HD/DP έξοδος διπλής ανεμιστήρα κάρτα γραφικών υποστήριξη OEM ODM εργοστασιακή πώληση χονδρικής
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1777 MHZ |
Πλαίσιο GeForce GT 1030 2GB/4GB DDR4/DDR5 Προαιρετική 64bit κάρτα γραφικών GPU PCIe 3.0 DirectX 12 SFF GPU χαμηλού προφίλ
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
Κάρτα γραφικών Polaris 20 XTX Mining RX 580 8GB Υποστήριξη Overclock Amd Radeon 256bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | AMD |
RTX 3090 24GB GDDR6X 3DP HD 750w Gaming Κάρτες γραφικών 3*8 Pin 384 Bit
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1695 mhz |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX GeForce GTX 1650M 128-bit Laptop GTX1650 Mobile 4GB VRAM GDDR5 Μνήμη για Rig Desktops
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1605MHz |
| Τύπος ψύκτη: | ΦΑΝ |

