Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
Amd Rx 460 470 550 560 570 580 γραφικό τυχερό παιχνίδι Gpu καρτών 4gb 8gb Gddr5
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | AMD |
Κάρτα γραφικών VGA PCI Express Tj RTX3090 RTX3080 RTX3070 RTX3060 3,0 X16
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | AMD |
PCWINMAX Radeon RX 550 4GB GDDR5 128 Bit Gaming GPU HD DP DVI έξοδος κάρτα γραφικών για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1183Mhz |
PCWINMAX Χαμηλό προφίλ GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 96Bit Νέα κάρτα γραφικών PCIe 4.0 HD DP για PC
| Application: | Desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 4.0 X16 |
| Core Clock(Mhz): | 1042/1470MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Διπλός ανεμιστήρας Ηλεκτρονικός υπολογιστής Γραφικές κάρτες Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 Mhz |
PCWINMAX GeForce GT 610 2G DDR3 Low Profile Graphics Card HD/VGA/DVI Ports Entry Level GPU for PC SFF HTPC
| Εφαρμογή: | Επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
Κάρτες γραφικών 12 nm Gaming GTX 1650 4 GB DDR6 128 bit HD DP Mini 1380 MHZ
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1380MHz |
Κάρτες γραφικών Laptop Gaming RTX 3060 6GB GDDR6 15000MHZ 60W 49mh/S
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 1594 MHz |
Κάρτα γραφικών AMD HD7700 Series Multi Display 2 GB GDDR5 128 Bit 6 Θύρες
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνα (Mhz): | 800MHz |

