Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ graphic card for mining ] αγώνας 609 προϊόντα.
Μητρική Intel X58 16GB LGA 1366 DDR3 Ενσωματωμένη υποστήριξη DDR3 1333 1066 800 Memory
| λιμάνια: | PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
Υπολογιστής 16GB Intel X58 Chipset Motherboard LGA 1366 Integrated
| λιμάνια: | PS2, SATA, USB 2,0, VGA |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 16 GB |
Μητρική κάρτα Intel G41 Xeon 2x1.5V DDR3 και DDR2 Ram DIMM 8GB
| Λιμένες: | SATA, DVI, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, USB 3,0, pci-ε 3,0, HD |
|---|---|
| Τύπος CPU: | Core I7/Core I5/Core I3 |
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 8 ΜΒ |
GTX 1070 8 GB 256 bit DDR5 Τρεις ανεμιστήρες ψύξης 10010 MHz Double HD DVI Double DisplayPort Υποστήριξη HDCP
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | nVIDIA |
B450M-A B450 Επιτραπέζιος υπολογιστής Intel Μητρική κάρτα DDR4 DIMM 32 GB Διπλό κανάλι για ASUS
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
ASUS H110M Μητρική κάρτα υπολογιστή Intel DDR4 USB2.0 Micro-ATX 32G Υποστήριξη 6 7 8 9gen 1151 CPU
| λιμάνια: | SATA |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
nVIDIA Gaming GPU GT640 1G 192bit 800/3800MHZ DDR3 PCI Express 2.0 X16
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος: | PCI Express 2.0 X16 |
| Έξοδοι: | VGA |
Ολοκαίνουργιο τομαχόκ Max μητρικών καρτών AMD B450 για τον υπολογιστή γραφείου ATX B450 τυχερού παιχνιδιού
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 32 GB |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
PCWINMAX A520 AM4 Micro ATX Μητρική Πίνακα DDR4 Υποστήριξη M.2 USB 3.0 VGA HD Slot
| Τσιπσέτ: | AMD A520 chipset |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης: | SATA, PCI Express X16, M.2 |
| Φόρμα: | Μικροϋπολογιστής-ATX |
PCWINMAX Αρχική B450M Socket AM4 Μητρική Πίνακα Micro ATX DDR4 B450 Μητρική Πίνακα
| Λιμένες: | SATA, VGA, PCI Express X16, USB 2,0, PS2, Ethernet, PCI Express X1 |
|---|---|
| Μέγιστη χωρητικότητα Ram: | 64 ΜΒ |
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |

