Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
PCWINMAX Geforce GTX 750 Ti Χαμηλή κάρτα γραφικών 2GB GDDR5 128Bit 640SP DVI HD VGA Gaming GPU κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |
Κάρτες γραφικών 16 NM Mining GTX 1060 6 GB 192 Bit 120 W HD DVI DP
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Κατασκευαστής Chipset: | nVIDIA |
Radeon RX 580 8GB κάρτα γραφικών 2048SP GDDR5 256 Bit DP HDM1 DVI-Output με διπλό ανεμιστήρα
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX RX 580 8GB 2048SP GDDR5 256Bit κάρτα γραφικών HD DP DVI έξοδος παιχνιδιών κάρτα βίντεο επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX Gaming Radeon RX 580 2048SP 8GB GDDR5 256Bit Διπλή κάρτα γραφικών γραφείου με HD DVI DP Port
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
PCWINMAX Geforce GTX 1050 κάρτα γραφικών χαμηλού προφίλ 2GB πολλαπλή οθόνη GDDR5 128Bit κάρτα βίντεο GPU για επιτραπέζιο υπολογιστή
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX Geforce GT 1030 4GB GDDR4 Single Fan ATX κάρτα γραφικών Υποστήριξη DirectX 12 DP HD Port κάρτα VGA
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1227/1468MHz |
PCWINMAX Αρχική κάρτα βίντεο GTX 960 4GB 128Bit GDDR5 1.37 GHz Boost Clock Πολλαπλές θύρες Γραφικές κάρτες παιχνιδιών επιφάνειας εργασίας
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1178 / 1241MHz |
PCWINMAX RX 580 κάρτα γραφικών 8GB 2048SP GDDR5 256 Bit PCIE 3.0 1257/1340MHz κάρτα γραφικών επιφάνειας εργασίας Gmaing PC
| Application: | desktop |
|---|---|
| Item Condition: | PCI Express 3.0 X16 |
| Chipset Manufacturer: | AMD |
PCWINMAX GTX 750 Ti 4GB GDDR5 Πολλαπλή οθόνη HD VGA DVI Διασύνδεση 640SP PCI Express 3.0x16 κάρτα γραφικών
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020/1085MHz |

