Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 466 προϊόντα.
PCWINMAX GTX 1660 Ti 6GB GPU κάρτα γραφικών 192 Bit 1530MHz 2001MHz HD DP DVI 14Gbps Μνήμη
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1500 MHZ |
PCWINMAX Geforce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Διπλός ανεμιστήρας Ηλεκτρονικός υπολογιστής Γραφικές κάρτες Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 Mhz |
PCWINMAX Original Geforce GTX 1600 SUPER 6GB GDDR5 192Bit Δύο ανεμιστήρες γραφικές κάρτες Υποστήριξη OEM ODM Wholesale
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1530 Mhz |
Κάρτα γραφικών Mining 8nm GTX 3060 12gb 14000MHz Διπλοί ανεμιστήρες για σταθμό εργασίας
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, lap-top, υπολογιστής γραφείου |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1777 MHZ |
PCWINMAX GT 710 κάρτα γραφικών Geforce 1GB 2GB 64 Bit GDDR3 902 MHz Single Fan Low Profile GPU για επιφάνεια εργασίας
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποτελέσματα: | VGA |
Κάρτα γραφικών GTX 1660 SUPER Mining Hynix 1710Mhz 120W HMDI DVI DP
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1710 Mhz |
GTX 1060 gaming κάρτα γραφικών 3*DP Θύρες 5G GDDR5 160Bit 1506Mhz GP106
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1556 / 1771 MHz |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX GeForce GTX 1660 Super 6GB, 1408 CUDA Cores GDDR6 DisplayPort/HD/DVI Έξοδοι GPU
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
|---|---|
| Τηλεοπτική ταχύτητα μνήμης: | 1,4 ns |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1785 MHZ |
PCWINMAX OEM κάρτα γραφικών GTX1050 4GB DDR5 128bit Δύο ανεμιστήρες PCI Express 3.0 X16 1366/1468MHz κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1290MHz |
PCWINMAX GTX 750 Ti κάρτα γραφικών 4GB GDDR5 128bit Direct X12 640SP HD VGA DVI Port Single Fan GPU κάρτα βίντεο
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1020MHz |

