Όλα τα Προϊόντα
-
STS ΑνακύκλωσηΠολύ καλή παρέα!! Έχουν το καλύτερο προϊόν στην καλύτερη τιμή! -
Μάικλ ΜπερτολατσίνιΕξαιρετικό στο να σας βοηθήσει να κάνετε προσαρμοσμένες τροποποιήσεις και να στείλετε γρήγορα
λέξεις-κλειδιά [ gaming graphic cards ] αγώνας 465 προϊόντα.
Για Gigabyte GTX 1050 υποστήριξη Gtx 1050 καρτών γραφικών τυχερού παιχνιδιού PC Tj D5 4G Gpu ανεμιστήρας Tj 4gb GDDR5
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 3,0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1124 MHZ |
Διπλή κάρτα γραφικών παιχνιδιών για επιφάνεια εργασίας, Geforce GTX 1050 Ti Low Profile 4GB DDR5 128BIT
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1124 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1650 κάρτα γραφικών παιχνιδιών 4GB GDRR6 128Bit DVI/DP/HD
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1410 MHz/1590 MHz |
PCWINMAX Radeon RX 590 2304SP 8GB GDDR5 256Bit 6pin Desktop GPU Gaming Graphics Card με DP HD DVI θύρες
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | ΔΕΠ |
Κάρτα γραφικών PCWINMAX GeForce RTX 3050 Gaming - Βελτιωμένη τεχνολογία ψύξης, σχεδιασμός διπλού ανεμιστήρα 8 GB μνήμης GDDR6
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Όρος στοιχείων: | PCI Express 4.0 X16 |
| Ρολόι πυρήνων (MHZ): | 1755MHz |
PCWINMAX Radeon R7 240 2GB 128-bit κάρτα γραφικών παιχνιδιών DDR5 VGA DVI ATI Single Fan
| Εφαρμογή: | Τερματικός σταθμός, υπολογιστής γραφείου |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 730 / 780MHz |
PCWINMAX Geforce RTX 2060 6GB GDRR6 192-Bit HD/DP/DVI 1680MHz Δύο ανεμιστήρες 1680MHz κάρτα γραφικών παιχνιδιών
| Εφαρμογή: | επιφάνεια εργασίας |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κατασκευαστής τσιπσετ: | nVIDIA |
PCWINMAX GeForce GT 740 4GB GDDR3 128Bit Single Fan DVI HD VGA έξοδος χαμηλού προφίλ παιχνιδιών κάρτα γραφικών GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 2,0 X16 |
| Αποδόσεις: | vga |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB κάρτα γραφικών παιχνιδιών κάρτα βίντεο GDDR5 PCI Express x16 3.0 HD DP DVI έξοδος GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |
PCWINMAX Geforce GTX 1060 3GB GDDR5 192Bit DP HD DVI έξοδος PCIe3.0 Αρχική κάρτα γραφικών παιχνιδιών GPU
| Εφαρμογή: | Δισκολόπι |
|---|---|
| Κατάσταση του στοιχείου: | PCI Express 3.0 X16 |
| Κεντρικό ρολόι ((Mhz): | 1556 / 1771 MHz |

